Вітаємо переможців ІІ-й конкурсу стартапів ТНТУ «Ternopil Global Innovation Research» – 2024

Колектив кафедри щиро вітає студента ТНТУ Кафедра компютерно-інтегрованих технологій гр. КТ-31 Тимощука Віталія та студентку ТНПУ  Факультет мистецтв 022.01 графічний дизайн гр. ДГ- 35 Калин Соломію та керівника проєкту ІОТ ВУЛИК – старшого викладача Кафедри компютерно-інтегрованих технологій ТНТУ Королюка Ростислава Ігоровича з перемогою проєкту у конкурсі стартапів ТНТУ «Ternopil Global Innovation Research» – 2024 та 1 місцем.

Упродовж 24 – 25 квітня у дистанційному форматі проходив ІІ-й конкурс стартапів ТНТУ «Ternopil Global Innovation Research» – 2024.

Після попереднього відбору до фінального етапу було допущено 52 стартапи. Змагання відбувалися у двох лігах: студентська і молодіжна (коледжі і ліцеї).

До складу експертного журі були залучені, як фахівці з Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, так і представники бізнесу, а саме: CTO ТОВ “ТІ-СПАРК”, ТОВ «МʼЯСОКОМБІНАТ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ», АТ «Технологія», компанія «Агрикон», АТ Райффайзен Банк.

За результатами представлення і актуальності стартапів експертне журі визначило переможців у двох лігах.

Щорічний конкурс стартапів ТНТУ «Ternopil Global Innovation Research» – 2024 сприяє розвитку практичних знань та навичок з програмування та дозволяє студентам отримати перший практичний досвід роботи у команді.

Пишаємося нашими студентами та викладачами і бажаємо подальших успішних результатів!