Академічна мобільність – це можливість студентів навчатися, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти або науковій установі на території України чи поза її межами.

Академічна мобільність студентів є одним з пріоритетних напрямів міжнародної та освітянської діяльності вишу, мета якого – покращення якості освіти, підвищення ефективності наукових досліджень, удосконалення системи управління та підвищення конкурентоспроможності випускників на вітчизняному та міжнародному ринках освітніх послуг та праці, а також вивчення та впровадження передового досвіду зарубіжних вищих закладів освіти.

Формами академічної мобільності є навчання за програмами студентського обміну в партнерському вищому закладі освіти, мовні та наукові стажування, навчальна (дослідницька, виробнича) практика.

Відділ міжнародного співробітництва ТНТУ

Міжнародні освітні програми

Правила мобільності (виїзду за кордон у рамках програм академічної мобільності) для студентів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Порядок участі студентів у програмах академічної мобільності (Erasmus+)

Міжнародні проєкти

Відповідно до Угоди про співробітництво щодо реалізації програми академічної мобільності студентів між ТНТУ та Університету «Люблінська Політехніка» (Республіка Польща), Університетом прикладних наук “Шмалькальден”, Міжуніверситетської угоди за програмою Erasmus+ між ТНТУ та Університетом прикладних наук “Шмалькальден” На кафедрі діють відповідні міжнародні програми обміну студентами.

У 2018-2019 рр. студенти груп КТ-31 Присташ А. С.,  Ющенко В. В.,  Дорош Ю. О.,  Баблюк Д. С. та  КТм-51 Сус А. С.  приймали участь у програмі навчання за програмою академічної мобільності Університету «Люблінська Політехніка» (Республіка Польща).

У 2019 р. студенти груп КТм-51 Яремко О. І.,  Пиляк Н. В., Ананевич О. В. приймали участь у програми стажування та практик за кордоном та проходили практику на підприємстві «Ustronianka Sp. Z.o.o.» (Республіка Польща).