У сучасному світі, де технології швидко розвиваються, інновації є ключем до успіху в будь-якій галузі. Участь у міжнародних стажуваннях визначає нові горизонти та відкриває шлях до новаторських рішень.

Академік Підйомно-транспортної Академії наук України, заслужений винахідник України, доктор технічних наук, професор Стухляк Петро Данилович з вересня 2022 р. по листопад 2024р. проходив міжнародне стажування у Науково-дослідному Інституті зварювальних технологій імені Патона у провінції Чжецзян, район Сяошань, міста Ханчжоу (КНР).

За час свого існування Науково-дослідний Інститут зварювальних технологій продемонстрував високу ефективність такої форми міжнародного співробітництва, як Українсько – Китайський спільний інститут, що є платформою для просування і впровадження в Китаї науково-технічних розробок Науково-дослідного Інституту та інших провідних технічних університетів і промислових підприємств України.

Напрямок стажування професора Стухляка Розробка науково-технічних основ створення модіфікованих дисперснонаповнених композитивних покриттів та матеріалів різного функційного призначення із залученням до науково-дослідного Інституту з метою здійснення обміну академічним досвідом із вченими КНР та вченими України.

Під час міжнародного стажування на базі Науково-дослідного Інституту зварювальних технологій професор Стухляк активно займався науковою діяльністю та опублікував більше 10 наукових праць, в тому числі у наукометричних базах даних, таких як Scopus.

Професор Стухляк П. Д. отримав можливість співпрацювати з фахівцями з різних галузей та використовувати інтердисциплінарний підхід у своїх дослідженнях. Це дало йому нові ідеї та перспективи для подальшої роботи.

Після закінчення терміну стажування Петро СТУХЛЯК отримав сертифікат про те, що він був запрошений та проходив стажування в Special Equipment Institute of Hangzhon Vocational and Technical College в якості професора.

Міжнародні стажування відкривають українським науковцям доступ до передових технологій та методів дослідження, а також дозволяють збудувати мережу контактів та колаборацій з провідними вченими та дослідниками з усього світу. Ця глобальна мережа сприятиме подальшому обміну ідеями та розвитку наукових проектів.