Доцент кафедри КТ провів лекцію з основ 3D-моделювання та 3D-друку

11 квітня 2024 р. старшокласники ТЗШО №28 прослухали лекцію з основ 3D-моделювання та 3D-друку від доцента кафедри Комп’ютерно-інтегрованих технологій ТНТУ Данила Стухляка.

Учні мали змогу спостерігати за всіма етапами 3Д-друку: від 3Д моделювання, підготовки макета для друку до готової надрукованої емблеми.

Зустріч була важливим кроком у популяризації STEM-освіти серед молоді. Вона стимулювала творчий розвиток школярства та показала їм нові можливості, що відкриваються завдяки сучасним технологіям.

Сподіваємось, що активності у Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя мотивуватимуть до професійного розвитку та самореалізації учнівство 28-ої школи та зацікавлять учнів інших шкіл Тернополя.