На кафедрі КТ проведена фахова Олімпіада зі спеціальності 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка»

8.05.2024 р. на кафедрі комп’ютерно-інтегрованих технологій була проведена фахова Олімпіада зі спеціальності 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка».

В Олімпіаді активну участь взяли студенти ТНТУ гр. КТ-31 : Гаврилюк М., Козуб М., Тимощук В., Левченко Я. та ТНПУ гр. ДГ-35 Калин С.

Всі учасники продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки та отримали можливість показати свої навички з програмування на завданнях, наближених до реальних задач розробників на проєктах.

В склад журі Олімпіади від кафедри КТ ввійшли: завідувач кафедри,  к.т.н. , доцент Микитишин А.Г.,  к.т.н. доцент  Тотосько О. В.,  ст. викладач Королюк Р.О., PHD, асистент кафедри Станько А.А.

Журі відзначило високий рівень знань студентів.

За результатами Олімпіади призові місця отримали:
🥇перше місце – Тимощук Віталій, гр. КТ-31;
🥈 2-ге місце – Калин Соломія, ТНПУ гр. ДГ-35;
🥉 3-тє місце Гаврилюк Микола, гр. КТ-31

Учасники Олімпіади отримали цінний досвід та можливість показати свій талант майбутніх розробників.

Фахова Олімпіада – це відмінний зріз знань студентів, які продемонстрували свою ерудицію та навички в обраній галузі.

Дякуємо всім учасникам події та Вітаємо переможців!