Викладачі кафедри стали новими членами Тернопільського осередку Наукового товариства імені Т. Шевченка (ТО НТШ)

7 березня у залі засідань ТНТУ відбулося засідання інженерно-технічної комісії Тернопільського осередку Наукового товариства імені Т. Шевченка (ТО НТШ) приурочене 210-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

З привітаннями до членів Наукового товариства імені Т. Шевченка звернувся проректор з наукової роботи Павло Марущак, який відзначив роль НТШ в становленні української науки і культури та важливість продовження в нашому університеті славних традицій НТШ, серед засновників яких був Іван Пулюй.

Заступник голови Тернопільського осередку НТШ, дійсний член НТШ, д.е.н., професор Богдан Андрушків за дорученням Голови Тернопільського осередку НТШ академіка НАМН Михайла Андрейчина вручив посвідчення новим членам, прийнятим в ряди НТШ рішенням Президії НТШ від 10 липня 2023 року.

Новими членами ТО НТШ стали викладачі кафедри: Голотенко Олександр Сергійович,  Дідич Ірина Степанівна, Золотий Роман Захарійович, Карташов, Віталій Вікторович, Королюк Ростислав Ігорович,  Левицький Віталій Васильович, Микитишин Андрій Григорович. Стухляк Данило Петрович, Тотосько Олег Васильович, Чихіра Ігор Вікторович.

Колектив кафедри Комп’ютерно-інтегрованих технологій активно підтримує культурні та наукові традиції ТНТУ, сприяючи їх збереженню та розвитку серед студентської молоді та наукової спільноти.