Доцент кафедри КТ провів майстер-клас в лабораторії 3D друку

28 березня 2024 року викладач обласного відділення МАН України, кандидат технічних наук, заступник завідувача кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій Роман ЗОЛОТИЙ провів для слухачів науково-технічного відділення майстер-клас в лабораторії 3D друку.

Роман Захарійович не лише пояснив основи адитивного виробництва, але поділився тонкощами і лайфхаками 3D друку, детально розповів будову, спосіб експлуалації та обслуговування пристроїв у лабораторії, на прикладах показав як пластик перетворюється в унікальну деталь за дизайном розробника.

Слухачі мали можливість поекспериментувати, створити під керівництвом викладача модель у SolidWorks та одразу її видрукувати.

Опанування цією сучасною технологією – ще один крок до успішних науково-дослідницьких робіт та розробок тернопільських манівців.