Викладач кафедри КТ отримав подяку від Департаменту освіти і науки ТОДА

З 11 по 15 грудня 2023 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ), з метою залучення обдарованих і талановитих дітей до інтелектуальних змагань, стимулювання інтересу учнівської молоді до оволодіння сучасними інформаційними технологіями проведено обласний он-лайн конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки.

Конкурсанти мали можливість розкрити свої здібності, творчий потенціал, навички спілкування та аналітичне мислення.

Юні інформатики презентували проекти у трьох номінаціях: “Офіс-менеджмент”, “Web-дизайн” та “Програмування”.

Фахова конкурсна комісія прискіпливо і неупереджено вивчила  доробки конкурсантів.

Журі відзначило високий рівень володіння інформаційними технологіями усіх учасників змагань.

Організатор та член журі конкурсу асистент кафедри КТ ТНТУ  Станько Андрій Андрійович отримав подяку від Департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації за активну підтримку розвитку дитячої інтелектуальної творчості та допомогу  в організації та проведенні обласного он-лайн конкурсу юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки.