Екскурсія на ТОВ “СЕ Борднетце – Україна”

Викладачі кафедри Комп’ютерно-інтегрованих технологій взяли участь у захопливій екскурсії на одне з найвідоміших підприємств м. Тернополя ТОВ «СЕ Борднетце – Україна». Мета екскурсії-пройти робочій тренінг та ознайомитися з останніми технологічними та інноваційними розробками підприємства.

Для викладачів університету екскурсія розпочалася із проходження інструктажу з охорони праці та техніки безпеки, який організував інженер з охорони праці Андрій Мельничук.

Старший фахівець з персоналу Галина Савка продовжила екскурсію по підприємству.

Долучився до події і доцент кафедри електричної інженерії Ярослав Осадца. Впродовж тривалого часу він обіймав посаду механіка відділу виробництва даного підприємства. В даний час Ярослав Осадца застосовує отримані практичні знання при викладанні освітньої компоненти «Технологія електротехнічного виробництва».

Під час зустрічі були розглянуті перспективні напрямки співпраці між навчальним закладом та підприємством. Компанія висловила зацікавлення у створенні партнерства для реалізації спільних проєктів, проходження студентами практик та подальшого їх працевлаштування.

За підсумками зустрічі усі учасники отримали сертифікати про успішне завершення тренінгу «Автоматизовані системи силової автоматики та електропостачання» від корпоративного навчального центру «SEBNSkillSpace».