Close

TP-Link представив роутер з Wi-Fi 6

Archer AX6000 швидше роутерів 802.11ac в 2,8 раз і може працювати на швидкості до тисяча сто сорок вісім Мбіт / с (2,4 ГГц) і до 4804 Мбіт / с (5 ГГц). Завдяки поєднанню OFDMA і MU-MIMO він забезпечить в 4 рази вищу пропускну здатність в щільній користувальницької середовищі, а технологія BSS Color дозволить знизити інтерференцію від інших роутерів.

Пристрій обладнаний 2,5 гігабітним портом WAN, 8 гігабітними портами LAN і 8 антенами з високим посиленням, а також 1.8 ГГц 64-бітовим 4-ядерним процесором, трьома сопроцессорами і 1 ГБ оперативної пам’яті.

Функція TP-Link HomeCare на базі Trend Micro відповідає у нього за захист. Утиліта HomeCare включає антивірус, батьківського контролю і пріоритезації трафіку (QoS), які дозволять утримувати в безпеці дані всередині мережі, а також пристрої інтернету речей. Крім усього іншого база даних безпеки автоматично оновлюється.

Налагодження та управління роутером виконуються через веб-інтерфейс, а також за допомогою мобільного додатку Tether через підключення по Bluetooth. Пристрій має підтримку голосового помічника Amazon Alexa, портами TypeA USB 3.0 і TypeC USB 3.0, і можливістю об’єднувати 2 окремих порту LAN для 2 Гбіт / с підключення.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *