ТНТУ співпрацюватиме з підприємством, яке спеціалізується на проектуванні обладнання для агроінфраструктури та переробної галузі

28 вересня відбулася зустріч ректора ТНТУ Миколи Митника з комерційним директором ТОВ “Вентиляційні рішення ”ВЕНТСОЛ” Володимиром Верлею. Було підписано угоду про співпрацю між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та Товариством з обмеженою відповідальністю “Вентиляційні рішення «Вентсол».

ТОВ “Вентсол” входить до складу інжиніринго-виробничо-будівельної групи “Агрікон” і спеціалізується на проектуванні обладнання для агроінфраструктури та переробної галузі.

Угода між університетом і компанією передбачає співробітництво, спрямоване на:

• вдосконалення освітніх програм згідно з вимогами сучасного ринку праці;
  • залучення представників підприємства до участі в освітньому процесі;
  • проведення тренінгів та майстер-класів представниками підприємства;
  • організації зустрічей студентів та працівників університету з керівниками та представниками підприємства з метою обговорення питань щодо способів підвищення конкурентоспроможності та адаптації випускників університету на сучасному ринку праці;
  • розробка та запровадження спільних програм та проектів направлених на досягнення поставлених цілей та завдань;
  • співпрацю з питань трансферу технологій.