Обладнання для навчальних лабораторій та комп’ютерна техніка: як IT-компанія APIKO допомагає університету

У рамках співпраці між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та ІТ-компанією APIKO (м. Тернопіль) передано сучасні комп’ютери для оснащення лабораторії операційних систем кафедри комп’ютерних наук, що сприятиме ефективному вивченню програмних продуктів компанії Apple та проведенню наукових досліджень.

Процедура передачі комп’ютерів відбулася за участю ректора університету Миколи Митника, представника компанії APIKO Михайла Рокоша та завідувача кафедри комп’ютерних наук університету Ігоря Боднарчука.

Під час передачі комп’ютерів Микола Митник висловив подяку керівництву та працівникам компанії APIKO за вагому благодійну допомогу та соціальну відповідальність та відзначив, що спільна діяльність між APIKO та Тернопільським національним технічним університетом відкриває нові можливості для розвитку освіти та підготовки фахівців з інформаційних технологій.

Також під час зустрічі обговорювались плани співпраці між компанією APIKO та ТНТУ, зокрема розвитку дуальної освіти, практичної підготовки, взаємного обміну професійним досвідом та інші важливі питання взаємовигідної співпраці.