Close

Чихіра Ігор Вікторович

Чихіра Ігор Вікторович

доцент

Дисципліни

Інфо

Кандидат технічних наук, доцент.

У 1992 році закінчив Тернопільський приладобудівний інститут по спеціальності «Автоматизація та комплексна механізація машинобудування».  З 1997 по 2000 роки працював завідуючим лабораторіями кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій. З 2001 по 2002 роки навчався у Тернопільському державному педагогічному університеті ім. В.Гнатюка та отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Програміст комп’ютерних систем». Упродовж 2003–2007 років – асистент кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій ТДТУ ім. Івана Пулюя.

У 2007 році у Луцькому державному технічному університеті захистив кандидатську дисертацію по спеціальності 05.02.01 «Матеріалознавство» на тему: «Розробка епоксидних композитних матеріалів для покриттів, модифіковаих ультразвуковим полем» (науковий керівник проф. Букетов А.В.). Далі робота на посаді старшого викладача, доцента у ТДТУ ім. Івана Пулюя. З 2008 р. секретар вченої ради факультету. У 2011р. присвоєно вчене звання доцента кафедри «Комп’ютерно-інтегрованих технологій».

Автор понад 75 наукових праць, у тому числі 28 стаття у наукових журналах, 7 патентів України на винаходи та одна монографія.

Веде зайняття з курсів «Комп’ютерно-інтегровані технології», «Операційні системи», «Системи управління базами даних».

Наукові інтереси: автоматизація дослідження композитних матеріалів, мережеві операційні системи, програмування.