Університет відвідав Почесний консул Литви у місті Тернопіль Ярослав Візняк

Зустріч Почесного консула Литви у місті Тернопіль Ярослава Візняка з ректором Миколою Митником відбулася 20 вересня у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

Ярослав Візняк передав від литовських партнерів важливу і необхідну допомогу для забезпечення безперебійного живлення критичної інфраструктури університету. Зокрема, це дизельний нагрівач, подовжувач на котушці, дві каністри та кейс-аптечку для укриття.

«Вже вдруге стараннями пана Ярослава Візняка ми маємо можливість отримати ті засоби і речі, які допоможуть в разі блекауту забезпечити можливість безперебійної роботи університету. Почесне консульство Литовської Республіки готове й надалі нам допомагати, за що ми дуже вдячні», — висловив подяку Микола Митник.

Під час зустрічі йшлося про те, що Литва й надалі підтримуватиме університет, покращуватиме умови навчання в ньому, в тому числі, що стосується облаштування укриттів в корпусах. «Сьогодні безпека наших дітей понад усе. Тому старатимемося й надалі робити все можливе, аби наші студенти мали можливість навчатися безпечно», — прокоментував Ярослав Візняк.

В ході візиту високоповажний гість разом із ректором Миколою Митником, представником Тернопільської міської ради Володимиром Кашицьким відвідали навчальні корпуси університету, спортивний комплекс, який є одним з найбільших серед навчальних закладів Тернополя, оглянули їдальню та укриття.