У ТНТУ провели засідання Наглядової ради

19 лютого 2021 року за участі членів ректорату відбулось засідання Наглядової ради Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Ректор університету чл.-кор. НАНУ Петро Ясній оголосив наказ Міністра освіти і науки України про створення Наглядової ради Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

До складу Наглядової ради увійшли:

• Назарчук Зіновій Теодорович — голова Західного наукового центру НАН України, директор Фізико-механічного інституту ім.Г.В.Карпенка (м.Львів), академік НАН України, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, голова Наглядової ради (за згодою),
  • Гевко Володимир Леонідович — народний депутат України (за згодою),
  • Караванський Олег Іванович — голова правління ПрАТ Тернопільгаз, Заслужений працівник промисловості України (за згодою),
  • Надал Сергій Віталійович — міський голова м.Тернополя (за згодою),
  • Щиренко Василь Васильович — генеральний директор ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА», Заслужений працівник промисловості України (за згодою).

У вступному слові голова Наглядової ради Зіновій Назарчук ознайомив з основними завданнями, функціями ради та повноваженнями її членів відповідно до Положення про Наглядову раду.

Присутні на засіданні члени Наглядової ради обговорили звіт ректора Петра Яснія про результати роботи університету у 2020 році та внесли пропозиції щодо співпраці університету з провідними науковими центрами та підприємствами України для забезпечення якості освітньої діяльності та працевлаштування випускників.

За результатами обговорення прийнято ухвалу.

На засіданні затверджено План роботи Наглядової ради на 2021 рік.