Close

Розробили компактний апарат ШВЛ

Ракетна компанія Virgin Orbit в партнерстві з медичними дослідниками з Каліфорнійського університету в Ірвіні і Техаського університету розробила компактний апарат ШВЛ.

Свою новинку компанія планує масово виробляти і відправляти в лікарні по всіх Сполученим Штатам для боротьби з коронавірусом.

«Це дуже, дуже проста і надійна конструкція, яку ми можемо донести до людей, які потребують, і до лікарень, які найбільше потребують таких пристроїв, дуже і дуже швидко», — розповів керівник проекту Кевін Загорські. Цікаво, що зазвичай Загорські управляє виробництвом двигунів компанії, тобто створює ракетні мотори.

Пристрій Virgin Orbit стискає медичні Амбу-мішки, які допомагають пацієнтам з COVID-19 дихати. Апарати доставляють повітря в легені через насос, який знаходиться в дихальному каналі, але в США не вистачає пристроїв, в той час як генеральний директор Virgin Orbit Ден Харт зазначив, що компанія співпрацює з Управлінням з контролю за продуктами і ліками FDA, стверджуючи, що Virgin Orbit сподівається «якомога швидше доставити корисну одиницю в лікарні».

Компанія не має точних термінів, коли FDA може отримати схвалення. Але Virgin Orbit сподівається, що процес схвалення займе всього кілька днів, оскільки пристрої ШВЛ підпадають під дію FDA «Дозвіл на використання в надзвичайних ситуаціях». Ці повноваження по суті дозволяють FDA прискорити обмежене схвалення пристроїв під час кризи.

Virgin Orbit очікує, що зможе виробляти тисячі пристроїв на тиждень в найближчому майбутньому.

«Зазвичай ми працюємо над ракетними двигунами і системами запуску, які виводять супутники на орбіту. Але в зв’язку з кризою COVID-19 ми звернулися до губернатора штату Каліфорнія і запитали: Що ми можемо зробити, щоб допомогти? Ми в Virgin Orbit хочемо зробити все можливе, оскільки всі ми готуємося до майбутніх викликів», — сказав генеральний директор Virgin Orbit Ден Харт.

Додамо, раніше генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що компанія готова виробляти апарати штучної вентиляції легенів, якщо в лікарнях спостерігається їх дефіцит. За словами СЕО компанії, Tesla вже виробляє системи вентиляції для електрокарів і космічних апаратів, тому нова завдання не буде для них складним.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *