Екскурсія на ливарне виробництво “Булат”

Студенти нашої кафедри під час навчального року відвідали ливарний завод «Булат».
Основними напрямками роботи на підприємстві є виробництво ливарних виробів із чавуну та сталі, термообробка, металообробка.
Партнерами їх є провідні машинобудівні, будівельні, газопостачальні, сільськогосподарські організації.
Особливо приємно було побачити, як енергійно та відповідально працюють співробітники заводу. Це інженери з великим досвідом роботи та висококваліфіковані робітники. Вони вміло володіють сучасним обладнанням та розуміють усі нюанси виробництва. Така підтримка та допомога в розвитку студентського розуміння процесів виробництва — дуже важливий момент.
Дякуємо керівництву і викладачам за змогу побачити усі нюанси різних виробництв. Такі відвідини підприємств розширюють світогляд і надають цінний практичний досвід.