Асистент кафедри отримав диплом доктора філософії

На січневому засіданні Вченої ради Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя ректор університету Митник Микола Мирославович вручив диплом доктора філософії за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки асистенту кафедри комп’ютерних технологій Станьку Андрію Андрійовичу.

Для захисту наукового ступеня доктора філософії (PhD) була представлена дисертаційна робота на тему: «Мережева інформаційно-технологічна платформа супроводу об’єктів кіберфізичних систем «розумних міст»

Науковий керівник: к.т.н., доц. Дуда Олекцій Михайлович

Колектив кафедри КТ щиро вітає Станька А.А. та бажає досягнення нових вершин у світі вищої освіти, невичерпного натхнення для подальших наукових досліджень та неперевершеного успіху у викладацькій діяльності!