Викладач кафедри став куратором освітнього проєкту з 3D-моделювання та 3D-друку

В кінці травня 2024 р. у рамках шкільного проєктного навчання, викладач кафедри Комп’ютерно-інтегрованих технологій ТНТУ Стухляк Данило Петрович став куратором освітнього проєкту з 3D-моделювання та 3D-друку для учнів 8-Г та 10-А класу ТЗШ № 28.

Цей захоплюючий проєкт був спрямований на підвищення навичок у сфері сучасних технологій серед учнівської молоді та стимулювання їх креативності.

Завдяки допомозі та кураторству доцента Стухляка Д.П. школярі навчились працювати з 3D-принтером, освоїли програми для виготовлення потрібних деталей та компонентів для дронів, а також отримали безцінний досвід командної роботи і вирішення технічних завдань.

Важливо підкреслити, що цей проєкт створює унікальні можливості для розвитку та вдосконалення навичок учнівської молоді в сучасному світі технологій та сприяє залученню майбутніх абітурієнтів до участі у освітніх проєктах кафедри.