Успіх студентів кафедри КТ: нагорода за перемогу у конкурсі стартапів

21 травня 2024 року відбулось чергове засідання вченої ради університету.

На засіданні вченої ради керівник з питань залучень клієнтів Центру роздрібного бізнесу Західного регіону АТ Райффайзен Банк Надія НІКОЛАЙЧУК разом з ректором Миколою МИТНИКОМ вручили сертифікати і грошові премії переможцям конкурсу Start up проєктів «Ternopil Global Innovation Research»-2024, у якому взяли участь команди університетів України, фахових коледжів та шкіл.

1 місце у Студентській лізі отримала команда у складі студента кафедри Комп’ютерно-інтегрованих технологій гр. КТ-31 ТИМОЩУКА Віталія і студентки ТНПУ  Факультет мистецтв 022.01 графічний дизайн гр. ДГ- 35 КАЛИН Соломії.

Вітаємо переможців конкурсу та керівника проєкту “ІОТ ВУЛИК” – старшого викладача Кафедри КТ ТНТУ Королюка Ростислава Ігоровича!

Бажаємо успіхів у впроваджені прогресивних ідей!