I Міжнародна наукова конференція BAIT-2024

2-4 жовтня 2024 року в ТНТУ в режимі on-line відбулася I міжнародна наукова конференція «Біоінформатика та прикладні інформаційні технології» (BAIT-2024).

Організаторами наукової конференції виступили: Тернопільський Національний Технічний Університет, Зборівський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя, Асоціація науки і освіти України, Харківський національний університет внутрішніх справ.

Метою BAIT-2024 було висвітлення та обговорення результатів оригінальних наукових досліджень в напрямках створення чи удосконалення прикладних інформаційних технологій як для потреб суспільства загалом так і для потреб біомедицини зокрема.

Програма наукової конференції включала в себе напрямки:

• біоінформатика,
  • штучний інтелект і машинне навчання,
  • прикладне моделювання в інформаційних технологіях

Мова проведення конференції: англійська.

Роботи з BAIT-2024 передані на веб-сайт CEUR-WS.org для публікації в мережі Інтернет та заплановані для індексації в Scopus & Web of Science.

Викладачі кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій активно займаються науковими дослідженнями в напрямках штучного інтелекту і машинного навчання.

Науковці кафедри презентували результати своїх наукових досліджень на BAIT-2024:

• завідувач кафедри КТ к.т.н доц. МИКИТИШИН Андрій, асистент кафедри КТ доктор філософії СТАНЬКО Андрій, доцент кафедри КТ, к.т.н ТОТОСЬКО Олег, старший викладач кафедри КТ КОРОЛЮК Ростислав представили тему досліджень: Artificial Intelligence of Things (AIoT): Integration Challenges, and Security Issues,
  • старший викладач кафедри КТ КОРОЛЮК Ростислав та студент гр. КТ-41 ТИМОЩУК Віталій взяли участь у презентації теми досліджень: Automated monitoring of bee colony movement in the hive during winter season,
  • професор кафедри КТ, д.т.н СТУХЛЯК Петро, доцент кафедри КТ к.т.н ТОТОСЬКО Олег, доцент кафедри КТ к.т.н  СТУХЛЯК Данило представили тему досліджень: Investigation of tribotechnical characteristics of epoxy composites using neural networks,
  • завідувач кафедри КТ к.т.н доц. МИКИТИШИН Андрій, доцент кафедри КТ к.т.н ДІДИЧ Ірина взяли участь у презентації теми досліджень: Application of neural network platforms for text-based image generation.

Участь викладачів кафедри в науковій конференції BAIT-2024 стала важливим кроком у розширенні наукових контактів, обміні досвідом і знаннями з колегами та сприятиме підвищенню якості викладання та дослідницької діяльності кафедри.