Close

ITTAP-2024: обмін досвідом та нові освітні підходи

23-25 жовтня 2024 року в Тернополі відбувся 4-й Міжнародний семінар з інформаційних технологій: теоретичні та прикладні проблеми (ITTAP-2024).

Семінар був організований та пройшов під патронатом факультету комп’ютерних інформаційних систем та інженерії програмного забезпечення Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (Україна) та факультету електротехніки, автоматичного керування та інформатики Опольського технологічного університету (Польща). Спонсором події виступив CEUR Workshop Proceedings.

 

 

 

ITTAP-2024 зосереджувався на теоретичних і практичних (технічних) проблемах останніх досліджень і роботі міжнародних науковців, науковців і практиків, пов’язаних з інформаційними технологіями, моделюванням сигналів і систем, а також застосуванням інформаційних технологій у медицині.

Цей семінар надав можливість обмінятися новими ідеями, налагодити ділові чи дослідницькі відносини та знайти глобальних партнерів для майбутньої співпраці.

Матеріали ITTAP-2024 було подано на CEUR-WS.org (ISSN 1613-0073) для онлайн-публікації та заплановано для індексування в DBLP та Scopus & Web of Science.

Через війну семінар ITTAP набув форми онлайн-презентації.

Основні теми семінару включали у себе напрямки:

  • Інтелектуальні інформаційні системи та технології
  • Методи та засоби моделювання інформаційних сигналів і систем
  • Прикладні інформаційні технології в медицині

Результати семінару стали вагомим внеском у розвиток інформаційних технологій в Україні та Польщі.

Науковці кафедри Комп’ютерно-інтегрованих технологій долучилися до ITTAP-2024:

  • Ірина ДІДИЧ доц. кафедри КТ, доктор філософії, Андрій МИКИТИШИН завідувач кафедри КТ, к.т.н доц., Андрій СТАНЬКО старший викладач кафедри КТ, доктор філософії, Микола МИТНИК ректор ТНТУ, доц. кафедри КТ, к.т.н. представили на семінарі свої наукові дослідження в сфері машинного навчання на тему: “Application of machine learning methods to the prediction of NO2 concentration in the air environment”.

  • Петро СТУХЛЯК професор кафедри КТ, д.т.н, Олег ТОТОСЬКО к.т.н доц. кафедри КТ, Данило СТУХЛЯК к.т.н доц. кафедри КТ представили дослідження на тему Use of neural networks for modelling the mechanical characteristics of epoxy composites treated with electric spark water hammer”.

  • викладачка кафедри КТ Ірина ДІДИЧ також взяла участь у розробці та презентації наукової теми семінару Modelling of automotive steel fatigue lifetime by machine learning method”.

Certificate_17

Представлені наукові теми є надзвичайно актуальними, оскільки вони відображають сучасні виклики та тенденції в сфері прикладних інформаційних технологій та машинного навчання.

Виступи викладачів кафедри КТ не лише сприяли обміну новими ідеями, а й стали корисними для поглиблення наукових знань і розвитку співпраці між науковцями України та Польщі.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *