Інтенсив для учасників обласної літньої школи МАНУ

В червні 2024 р. кандидат технічних наук, доцент Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Роман ЗОЛОТИЙ провів лекційно-практичне заняття з 3D-друку для слухачів секції науково-технічної творчості Тернопільської Малої Академії Наук.

На практичному занятті учні дізналися, що таке моделювання, розглянули створення 3D моделювання, створення прототипів.

Спільно з викладачем визначили найдешевший метод прототипування 3D друком у програмі Solid Works.

Цей захоплюючий інтенсив відкрив нові перспективи та надихнув учнівську молодь на майбутні досягнення у сфері інновацій.

Керівництво кафедри КТ вдячно доценту Золотому Р. З. за його ініціативу та високий рівень професіоналізму у роботі з молоддю.