Успішний захист кваліфікаційних робіт студентів кафедри КТ гр. КТС-41

Протягом 26-28 червня 2024 року на Кафедрі комп’ютерно-інтегрованих технологій ТНТУ відбулися  захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів студентів гр. КТС-41.

Студенти представили розроблені інноваційні проєкти у сфері комп’ютерно-інтегрованих технологій у рамках своїх кваліфікаційних робіт.

Екзаменаційна комісія на чолі з Завідувачем кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій, доц., к.т.н. Микитишиним Андрієм Григоровичем заслухала доповіді студентів гр. КТС-41 та високо оцінила технічну складову кваліфікаційних робіт студентів.

Студенти активно відповідали на запитання екзаменаційної комісії та аргументували наукові підходи,  які вони використали у своїх роботах.

Захист кваліфікаційних робіт студентів гр. КТС-41 підтвердив їх високий рівень підготовки та потенціал для інноваційних рішень у сфері комп’ютерно-інтегрованих технологій.

Вітаємо студентів кафедри КТ гр. КТС-41 з важливим етапом у навчанні та бажаємо подальших успіхів у їхній професійній кар’єрі!