Викладачка кафедри КТ отримала визнання наукового ступеню від МОН

14 травня 2024 року викладачка та  доцент, кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій Дідич (Буряк) Ірина Степанівна отримала Свідоцтво про визнання документу про науковий ступінь від Міністерства Освіти і Науки України.

Диплом доктора наук з матеріалів виданий Університетом Клермон-Овернь Французька  Республіка (University Clermont Auvergne, CNRS, SIGMA Clermont, Institut Pascal, France) визнано еквівалентним відповідно до системи вищої освіти України.

Диплом відповідає ступеню Доктор філософії з галузі “Механічна інженерія”, спеціальність “Прикладна механіка”, спеціалізація “Механіка деформівного твердого тіла ”.

Колектив кафедри КТ щиро вітає к. т. н. Дідич Ірину Степанівну та бажає подальших успіхів у науковій діяльності та нових досягнень!