ЕКСПЕРТНА РАДА РОБОТОДАВЦІВ

Наказом №4/7-44 від 13.01.2017 із змінами відповідно до наказу №4/7-422 від 25.04.2024 затверджено персональний склад експертної ради роботодавців спеціальністю 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка»:

• Голова– Ковальчук О. В., директор ТДВ «Булат»,
  • Секретар– Золотий Р. З. , доцент кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій,
  • Члени ради:
    • Мочульський В. А., директор ТОВ «Інфотехцентр»,
    • Дрозд В. М., головний інженер ТОВ «Мишковицький спиртовий завод»,
    • Беляков М. В., керівник виробничого відділу ТОВ «БІЗНЕС ЕВОЛУШН»,
    • Галушка А., начальник відділу конструкторів ТОВ «ВОДАЛЕНД ІНДАСТРІ»

Договори про співпрацю кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій:

Укладено договори про співпрацю в напрямку навчальної, навчально-методичної, науково-дослідної роботи з метою поліпшення якості підготовки фахівців, закріплення теоретичних знань та їх практичного застосування на виробництві, а також для проходження практики студентів та працевлаштування випускників з провідними машинобудівними та промисловими підприємствами в Тернопільській області.