11-ті Наукові Пікніки у Тернополі!

26 травня студенти та викладачі кафедри комп’ютерних технологій (КТ) активно приєдналися до 11-тих наукових пікніків,  які пройшли на Театральному майдані  Тернополя. Учасники взяли участь у заходах, спрямованих на популяризацію науки серед широкого загалу.

Студенти кафедри гр. КТ-31 : Гаврилюк Микола та Тимощук Віталій проводили досліди у міні-лабораторії просто неба та демонстрували свої наукові розробки у галузі комп’ютерних технологій.

Заступник кафедри Комп’ютерно-інтегрованих технологій, доц. Золотий Роман Захарійович проводив цікаві майстер-класи та ділився своїм досвідом та знаннями з відвідувачами пікніку.

Подія стала важливим кроком у співпраці між ТНТУ та місцевою громадою, сприяючи обміну ідеями та розвитку наукового потенціалу Тернопільського регіону.

За популяризацію науки в Тернопільській міській територіальній громаді, активну діяльність в сфері молодіжної політики та значний вклад в розвиток просвітницької спільноти заступник кафедри Комп’ютерно-інтегрованих технологій, доц. Золотий Р. З. та студенти кафедри КТ гр. КТ-31 : Гаврилюк Микола та Тимощук Віталій отримали подяки від міського голови Тернополя Сергія Надала.

Щиро вітаємо  доц. Золотого Р. З. та студентів Гаврилюка М. та Тимощук В. з відзнаками та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності та нових досягнень!